Zo sadu priamo do predajne

Na prvotriednu kvalitu nášho ovocia a zeleniny dohliadame od samého začiatku. Starostlivo si vyberáme našich dodávateľov a dohliadame aj na optimálnu teplotu produktov pri preprave. V priebehu predaja kontrolujeme ich kvalitu a čerstvosť, aby sme vám ponúkli len tie najlepšie kusy.

Naša práca prináša ovocie

Starostlivo si vyberáme dodávateľov, ktorí nám dodávajú len to najlepšie ovocie a zeleninu. Len spoľahliví a starostliví pestovatelia sú pre nás zárukou kvalitného tovaru, ktoré sa objaví v našich predajniach. Nie je pre nás dôležité len to, ako naše ovocie a zelenina vyzerajú na pulte, ale tiež to, s akou láskou a starostlivosťou boli vypestované. Až do chvíle, keď si dáte tovar do košíkov, neprestávame kontrolovať jeho kvalitu a čerstvosť. Aj v priebehu predaja dohliadame na to, aby ste dostali len ovocie a zeleninu, ktoré vám budú naozaj chutiť. Vyberáme pre vás tie najlepšie kusy.

Dohliadame na správnu teplotu pri preprave, keď prevážame ovocie a zeleninu do našich predajní. Chladené totiž zostane dlhšie čerstvé – chladenie pomáha udržať hladinu vitamínov, spomaľuje aktivitu nežiaducich organizmov a nedochádza tak k zhoršeniu kvality ovocia a zeleniny.

Akčná ponuka platí od 21. 11. do 27. 11. 2012.

Ponuka tohto obchodu