Poukážky TESCO

Neviete si rady s darčekom pre Vašich blízkych? Prestaňte si lámať hlavu a obdarujte svojich priateľov či rodinu darčekovými poukážkami Tesco. Sú dostupné v hodnote 2€, 5€, 10€, 20€, 50€. Poukážky sa dajú použiť v hypermarketoch a obchodných domoch Tesco v Slovenskej republike.

Zakúpiť si ich môžte na informačných pultoch v každej našej predajni a to dvoma spôsobmi:

na faktúru
tá sa zaplatí prevodným príkazom alebo v hotovosti. V prípade predaja na faktúru je nutné zaslať objednávku so všetkými náležitosťami; tj fakturačná adresa, IČO, DIČ, počet poukážok, nominálna hodnota, kontaktná osoba, telefón, prípadne adresa, na ktorú je potrebné faktúru doručiť. Poukážky sa vydávajú po zaplatení faktúry, tzn. po pripísaní čiastky na účet spoločnosti Tesco stores a.s.

v hotovosti
priamo v oddelení reklamácií - informacií, platí pre menší počet poukážok

Darčekové poukážky môžte uplatniť vo všetkých hypermarketoch a obchodných domoch Tesco v Slovenskej republike a platia na kompletný sortiment. Platnosť je obvykle 12 mesiacov. Podmienky využitia darčekovej poukážky:

* poukážku je možné použiť len k úhrade tovaru zakúpeného v hypermarkete alebo obchodnom dome Tesco v Slovenskej republike.
* poukážku je možné použiť jednorázovo k úhrade tovaru vo výške jeho nominálnej hodnoty. Ak bude hodnota zakúpeného tovaru nižšia než hodnota poukážky, rozdiel sa nevracia. Ak je hodnota zakúpeného tovaru vyššia než hodnota poukážky, je potrebné rozdiel doplatiť v peniazoch.
* Platnosť poukážky je vyznačená priamo na darčekovej poukážke a nie je možné ju uplatniť po termíne platnosti
* Poukážku nie je možné vymeniť za peňažnú hotovosť
* Falšovanie a pozmeňovanie poukážky je zakázáné a môže byť trestné.

 

Ponuka tohto obchodu