Tesco

Nakúpte elektro s nulovým navýšením za desatinu ceny mesačne!

Všetko potrebné nakúpite bez navýšenia s Clubcard kreditnou kartou (Premium).

  • Nakúpte elektro v Tesco nad 100 € a v rovnakom mesiaci požiadajte o zaradenie do splátkového programu s 0 % úrokom na zákazníckej linke 0850 003 777.
  • Ak nie ste držiteľom Clubcard kreditnej karty (Premium), vybavte si ju v stánku Tesco Finančné služby vo vybraných predajniach.
  • Počet nákupov s nulovým navýšením je neobmedzený.

Ponuka platí pre nových žiadateľov o Clubcard kreditnú kartu Premium a pre súčasných držiteľov Clubcard kreditnej karty (Premium). Splátky sa vzťahujú iba na čerpanie zaradené do splátkového programu a nezohľadňujú ďalšie prípadné transakcie a poplatky splácané štandardným spôsobom podľa podmienok vašej úverovej zmluvy. V prípade nového žiadateľa o Clubcard kreditnú kartu Premium platí 0 % úrok na prvý nákup nad 100 € uskutočnený v predajni Tesco, prípadne na Tesco čerpacej stanici. V prípade súčasného držiteľa Clubcard kreditnej karty (Premium) a opakovaných nákupov nového držiteľa platí 0 % úrok na nákupy nad 100 € uskutočnené v Tesco, prípadne na Tesco čerpacej stanici. O ich zaradení do splátkového programu za 0 % klient telefonicky požiada v tom istom mesiaci, v ktorom bol daný nákup uskutočnený, pričom tieto nákupy budú rozdelené na 10 splátok. Ponuka platí od 30. 7. 2014 do 10. 9. 2014. Poskytovateľom Finančných služieb je Home Credit Slovakia, a.s.


Správca financií

Majte prehľad o svojich pôžičkách a kreditných kartách online!

Prihláste sa do

Správca financií Tesco Finančných služeb

  • získate prístup k vašim pôžičkám a kreditným kartám kedykoľvek a odkiaľkoľvek
  • registrácia a užívanie zadarmo
Prihlásiť sa

Možete mať aj na splátky