Tesco

Platby na internete

banner Clubcard kreditná karta

Použitie karty pre platby na internete

Týždenný limit pre platby na internete je nastavený až do výšky úverového rámca. Tento limit je možné dočasne zvýšiť online v aplikácii Správca financií alebo pre jeho dočasné zvýšenie volajte zákaznícku linku 0850 00 33 22.

PayPal

Vašu Clubcard kreditnú kartu Premium PLUS môžete používať aj cez virtuálnu peňaženku PayPal. Ak nakupujete na zahraničných e-shopoch a aukčných portáloch, výrazne Vám to platbu zjednoduší. PayPal je tiež bezpečnejší než obvyklé vypĺňanie citlivých údajov z karty. Premia karty, ktoré umožňujú internetové transakcie, majú platby prostredníctvom PayPal automaticky povolené, nie je teda potrebné o nastavenie služby nijako žiadať.

Hlavnou výhodou oproti platbe kartou priamo v e-shope je fakt, že k obchodníkovi nie sú odosielané informácie o kreditnej karte Premium, ale len suma za tovar. Zaslané peniaze sa tiež okamžite pripíšu na účet obchodníka. Tým odpadá zhruba dvojdňové oneskorenie medzi odoslaním a pripísaním peňazí, ktoré je napríklad pri prevodoch z bankových účtov bežné. Tovar, ktorý ste si objednali, tak dostanete spravidla skôr.

Službu PayPal využijú predovšetkým zákazníci, ktorí nakupujú na zahraničných internetových portáloch ako je eBay, Buy.com alebo si s ňou môžu predplatiť kredit na komunikačný program Skype. Podmienkou pre využitie elektronickej peňaženky PayPal je registrácia kreditnej karty Premium na webe www.paypal.com.

Detailný návod, ako kartu zaregistrovať, nájdete tu: Registrácia na PayPal účtu.

Pomoc pri reklamácii platby na internete
Ak sa Vám pri nákupe na internete stane, že nie vlastným zavinením nedostanete tovar alebo služby za ktoré ste zaplatili, a s obchodníkom sa Vám nepodarí túto situáciu vyriešiť, podáme Vám pomocnú ruku. Na transakciu kartou je možné totiž podať reklamáciu, a to aj v prípade duplicitnej alebo chybnej výšky zaúčtovanej transakcie. Obráťte sa na nás, pomôžeme Vám s navrátením Vašich peňazí späť.


Správca financií

Majte prehľad o svojich pôžičkách a kreditných kartách online!

  • Online webová aplikácia s prehľadom informácií o vašich pôžičkách a kartách
  • Registrácia a používanie zadarmo
  • Informácie o splátkach, prehľade transakcií na karte a ďalšie informácie
Prihlásiť sa
Registrovať sa
Viac o Správcovi financií