Tesco

Ako karta funguje

banner Clubcard kreditná karta

Na karte máte k dispozícii peniaze do výšky dohodnutého úverového rámca. Jej používaním získavate body, ktoré zlacnia váš budúci nákup v obchodoch Tesco.

 • Nemusíte mať pri sebe žiadnu hotovosť, a už dnes si môžete kúpiť to, čo chcete.
 • Bezúročné obdobie až 51 dní.
 • Vydanie karty bez poplatkov

Každou platbou Clubcard kreditnou kartou Premium PLUS získate za každé minuté €:

 • 4 % späť* na potraviny v obchodoch Tesco
 • 1,5 % späť na ostatný tovar v obchodoch Tesco
 • 1,5 – 10 % späť pri platbe kartou u partnerov v sieti Premium
 • 0,5 % späť za platby mimo Tesco v celej sieti MasterCard v SR
  aj v zahraničí a tiež na internete

Body vám tak budú pribúdať oveľa rýchlejšie. Následne ich uplatníte ako zľavu na ďalší nákup v obchodoch TESCO.

*Nevzťahuje sa na detskú náhradnú výživu do 6 mesiacov, vratné obaly a alkoholické nápoje s výnimkou nealkoholického piva, nealkoholického vína aj šumivého a detského šumivého vína.

100 nazbieraných bodov má hodnotu 1 €.

Keď na svojom bodovom konte nazbierate napríklad 600 bodov, získavate od nás 6 €. Tieto peniaze vám budú každé 3 mesiace automaticky zaslané poštou v podobe peňažných poukážok na nákup v obchodoch Tesco.

* pri splnení podmienok Tesco Clubcard

Bodové konto Clubcard

Existuje len jedno spoločné bodové konto, na ktoré sa pripisujú body získané za platby Clubcard kreditnou kartou Premium, aj za použitie Clubcard karty (načítanie čiarového kódu).

Ako zistíte počet bodov na svojom účte?

Telefonicky
V pondelok až piatok od 8.00 do 18.00 hod. zavolajte na bezplatnú telefónnu linku 800 222 333, kde vám naši operátori oznámia stav účtu, ale tiež odpovedia na akékoľvek iné otázky týkajúce sa Clubcard. Informácie o počtu bodov získaných za platby Clubcard kreditnou kartou Premium, rovnako aj odpovedi na všetky dotazy tykajúci sa Vašej kreditnej karty Premium, Vám ochotne podáme od pondelka do piatku medzi 8.00 a 20.00 hod. na zákazníckej linke Clubcard kreditní karty Premium 0850 003 322.

Z účtenky
Na každej účtenke TESCO nájdete číslo svojej karty Clubcard, počet bodov získaných pri aktuálnom nákupe za načítaní čiarového kódu na pokladní čítačke a celkový počet bodov. Keďže body sa na Váš účet pripisujú s malým oneskorením, v celkovom súčtě nebude zahrnutý Váš poslední nákup a niektoré body získané za platby Clubcard kreditnou kartou Premium. Body za zaplatení nákupu Vám budú pripísané dodatočne, v priemeru do 7 dní od uskutočnení transakcie.

Z vyúčtovania

Do poštovej schránky Vám približne každé 3 mesiace zašleme Vaše vyúčtovanie, ktoré bude okrem zľavových kupónov obsahovať aj informáciu o stave Vášho účtu. Informácie o počtu bodov získaných za platby Clubcard kreditnou kartou Premium, ktoré sú pravidelne prevádzané na konto Clubcard, nájdete aj vo svojom mesačnom výpise ku karte, ktorý Vám zašleme vždy do 15. dňa v mesiaci.
Správca financií

Majte prehľad o svojich pôžičkách a kreditných kartách online!

 • Online webová aplikácia s prehľadom informácií o vašich pôžičkách a kartách
 • Registrácia a používanie zadarmo
 • Informácie o splátkach, prehľade transakcií na karte a ďalšie informácie
Prihlásiť sa
Registrovať sa
Viac o Správcovi financií