TESCO Extra

Tesco Extra logoObchodný reťazec Tesco predstavil začiatkom septembra úplne nový formát obchodu - Tesco Extra, ktorý priniesol nielen modernejší vzhľad a širší sortiment, ale najmä novú koncepciu služieb. Priamo na predajnej ploche možno nakupovať v optike, v špecializovanej predajni fotoslužieb, mobilných telefónov a v lekárni. Zákazníkov zaiste poteší aj odborne vyškolený personál.

Už 8x na Slovensku, BA Petržalka, BA Lamač, BA Zlaté piesky, Trnava, Zvolen, Banská Bystrica, Spišská Nová Ves a Košice!

V budúcnosti plánuje Tesco premeniť na Extra aj ďalšie predajne v ostatných regiónoch a pokryť tak celé Slovensko.

Čo je v Extra nové?
Okrem spomínaných služieb čakajú na zákazníkov novinky naprieč celým obchodom od modernejších regálov a prehľadnejšieho usporiadania cez rozšírený sortiment najmä čerstvých potravín a pečiva až po väčšie oddelenia odevov, elektro a zábavy. Samozrejme, platí, že aj v Extra nakúpite za rovnako priaznivé ceny, na ktoré ste zvyknutí z obchodov Tesco. Ak však chcete nakupovať ešte výhodnejšie, zaistite si vernostnú kartu Clubcard, ktorá opäť platí vo všetkých obchodoch Tesco a umožní zbierať body za vaše nákupy a premieňať ich na zaujímavé zľavy.

 

Ponuka tohto obchodu